Silový trénink s osou

Cílem tohoto semináře je představení základních silových cviků. Jedná se o komplexní cviky zaměřené na sílu celého těla. Všechny cviky budou prováděny s velkou olympijskou osou. Které cviky budeme probírat?

Zadní dřep (Back squat)

Tlak v leže (Benchpress)

Mrtvý tah (Dead lift)

Tlak nad hlavu (Millitary press)

Seminář bude mít dva bloky

Teoretická část 

Projdeme si, jak si vést tréninkový deník při skladbě silového cvičení a jak v něm progresovat. Dostanete doporučení ke stravě před a po silovém tréninku, zároveň také typy na suplementaci. Prostor bude pro jakékoliv dotazy.

Praktická část 

Vysvětlení a praktická ukázka techniky základních silových cviků včetně optimální přípravy na dané cvičení. Projdeme si také časté chyby, které se při cvičení vyskytují. Ke každému cviku dostanete ukázku pomocných cviků a ukážeme si využití pomůcek pro silový trénink.

Pro koho je seminář určen?

Seminář je zaměřený pro mírně pokročilé cvičence, kteří znají alespoň základy cvičení v Gymu a posilovně. Zároveň je přímo vhodný pro pokročilé cvičence, kteří navštěvují skupinové lekce v Rebels Gym. 

Po tomto semináři budete zvládat techniku základních silových cviků a budete také vědět, jak si složit individuální trénink i dlouhodobý tréninkový plán. Získáte představu o tom, jak se stravovat pro dosažení lepších výsledků i lepší regenerace. 

Termín: Sobota 6. dubna

Čas: 13:00-18:00

Místo: Rebels Gym Hořice

Cena: 1500 Kč,-/osoba

Kapacita : 12 osob

Seminář povede: Patrik Petráček

Přihláška na seminář

Pro platnou přihlášku je třeba vyplnit formulář a zaplatit zálohu 1000,-. Po připsání platby Vaší účast potvrdíme formou sms a před kurzem dostanete informační email.

Pro platbu využijte QR kód, nebo číslo účtu pod ním. Do zprávy pro příjemce napište Vaše jméno + silový trénink.