Manuální lymfatická masáž obličeje, krku a dekoltu

Speciální jemná hmatová technika, která ovlivňuje lymfatický systém v kůži a podkoží. Má hluboce sedativní a analgetické účinky. Masáž stimuluje krevní oběh, aktivuje správný tok lymfy a podporuje odolnost pokožky proti tvorbě vrásek. Obličejová lymfatická masáž pomáhá při častých zánětech dutin a středouší, problémech se zuby a preventivně při migrénách. Doporučuje se vždy po kosmetických a chirurgických zákrocích v obličeji, protože urychluje hojení.

Účinek masáže je trvalý jedině tehdy, provede-li se opakovaně. Doporučuje se 10 procedur 1-2x týdně. Ideálně pak v intervalu: 1. týden 2x, 2. týden 2x, 3. týden 2x, 4. týden 1x, 5. týden 1x, 6. týden 0, 7. týden 1x, 8. týden 0, 9. týden 1x. Poté stačí udržovací režim dle možností nebo potřeby.

Kdy masáž odložit: při neukončené léčbě veškerých nádorových zhoubných onemocnění; při akutním virovém nebo bakteriálním onemocnění (včetně oparu); v případě akutního cévního onemocnění; pokud máte méně než dva týdny po očkování; v prvním trimestru těhotenství.   

Délka 60 min - 900,-

Objednejte se na masáž pomocí formuláře. Co nejdříve se Vám ozvu s volnými termíny, děkuji.

UPOZORNĚNÍ: Pokud masáž zrušíte, nebo se na ní nedostavíte v den kdy jste objednaní, bude Vám účtován storno poplatek 50% z ceny masáže.