Andrea

Jmenuji se Andrea. Většinu života mě trápily bolesti zad a před lety jsem se potýkala s vyhřezlými plotýnkami v bederní oblasti. Sportuji spíše rekreačně, ale přesto jsem na sobě pocítila, jak může nesprávný pohyb v kombinaci se sedavým zaměstnáním tělu uškodit a přispět k potížím se zády. Proto jsem se začala více zajímat o zdravější životní styl, práci s dechem, jógu a moje cesta mě zavedla až k masážím. Velmi ráda se vzdělávám, a proto si postupně osvojuji různé techniky. Kromě klasických masáží zad, šíje a dolních a horních končetin se u mě můžete objednat také na manuální lifting obličeje. Jedná se o hluboce relaxační metodu s využitím akupresury, která uvolňuje obličejové svaly, regeneruje a vypíná pleť a tím příznivě působí na redukci vrásek. Kurz jsem absolvovala u zakladatele metody manuálního liftingu obličeje v ČR Roberta Al Arefa. Pracuji výhradně s kvalitními oleji a přírodní kosmetikou. 

Absolvované kurzy

Rekvalifikační kurz pro sportovní a rekondiční masáže

Manuální lifting obličeje

Breussova masáž

Manuální lymfodrenáž obličeje

Manuální lymfodrenáž těla

Objednejte se na masáž pomocí formuláře. Co nejdříve se Vám ozvu s volnými termíny, děkuji.

Ceník

Délka 60 min + 30 min - 900,-

Délka 90 min + 30 min - 1350,- Doporučujeme

Délka 120 min + 15 min - 1900,-

Délka masáže je minimálně 60 min, většinou o něco delší. +30 min slouží k seznámení, diagnostice, dobrému čaji, odpočinku pod Mito Light. 

UPOZORNĚNÍ: Pokud masáž zrušíte, nebo se na ní nedostavíte v den kdy jste objednaní, bude Vám účtován storno poplatek 50% z ceny masáže.