Uvolňující masáž

Masážní terapie je o proti relaxační masáži více hloubková. Zde se více zaměřujeme na uvolnění blokád pomocí trakčních technik a stažených svalů a masáž je tím pádem pro klienta více náročná, ale dokáže hodně ulevit od bolesti. Plynulá, ale silná masáž svalů, která rozproudí krev, energii, povolí spasmy a vrátí funkčnost ztuhlému tělu. Vynikající pro všechny, kteří mají rádi pevný dotek a chtějí cítit změnu ve svém těle.

V této masáži se můžete setkat krom manuální masáže s baňkami, trakcemi či Dornovou metodou.

V našem studiu věříme, že dobrou masáž dělá kromě práce maséra i čas, prostor a kvalitní přírodní oleje. Proto se před masáží na chvíli posadíme, nabídneme vám dobrý čaj a společně se naladíme na masáž a odpočinek Vašeho těla. Po masáží také dostanete čas pro "přistání zpět na zem". 


Záda, šíje, dekolt

Záda a šíje jsou asi nejvíce přeťežovanou oblastí na těle. Proto je masáž těchto oblastí nejvíce vyhledávána. Naši maséři nakombinují všechny své znalosti a dovednosti, abychom vám pomohli od bolesti. Protože Vám chceme opravdu pomoci, poradíme Vám, jak si sami dokážete od bolesti pomoci, ale hlavně Vás naučíme, jak pracovat se zdrojem bolesti (sezení, stání atd.)

Horní končetiny a šíje

Trápí vás bolest ramen, zápěstí, tenisový loket? Děláte manuální práce, hodně sportujete či jen dlouho sedíte u počítače?  Přijďte si užít masáž od šíje až po konečky prstů a ulevit přetíženým oblastem.

Dolní končetiny

Pokud stojíte celé dny na nohou, máte za sebou běžecký závod, náročný trénink, nebo jste vyčerpaní tak, že se "neudržíte na nohou," pak je hodinová masáž dolních končetin to pravé pro vás. 

Délka 60 min + 30 min - 800,-

Délka 90 min + 30 min - 1250,-  Doporučujeme

Délka 120 min + 15 min - 1800,-


Objednejte se na masáž pomocí formuláře u Vámi vyhovujicího maséra/masérky. Co nejdříve se Vám ozveme s volnými termíny, děkujeme.

Petr
Petr