Jana


Jmenuji se Jana. Od dětství jsem se zajímala o tělo, energie a zázraky mezi nebem a zemí. Brzy jsem začala masírovat a pracovat s tělem v různých podobách.

Od té doby se věnuji samostudiu, intuici a pravidelně navštěvuji vzdělávací kurzy. Dokáži také pracovat s meridiány - energetickými dráhami v těle.

Od roku 2003 pracuji i s energiemi pomocí Reiki a Shamballa 1024, kterými mohu pomoci s různými blokádami v různých částech těla. Při mé masáži se můžete těšit na harmonizaci čaker, baňkování a uvolnění těla pomocí magnetoterapie. Hlavním cílem je vždy pomoci od bolesti a navození pohody a harmonizace celého těla i duše, které potřebují být v rovnováze.

Od roku 2012 také pracuji s tradiční Čínskou a Adjuvérdskou medicínou formou bylinných směsí, vitaminových doplňků, bylinných náplastí a fytogelů., s možností screenu vašeho těla zevnitř.


Absolvované kurzy

Reiki I.+II. stupeň

Baňkování ohněm

Shambala 1024 symbolů

 Magnetoterapie

 Rekondiční a sportovní masáže

Dornova metoda a Breussova masáž

Certifikát Tradiční Čínská a Adjurvédská medicína

= univerzita bylin a přístroj HBS (Humanic Body Screen)

Měkké trakční techniky

Ceník

Délka 60 min + 30 min - 1000,-

Délka 90 min + 30 min - 1450,- Doporučujeme

Délka 120 min + 15 min - 2100,-

Délka masáže je minimálně 60 min, většinou o něco delší. +30 min slouží k seznámení, diagnostice, dobrému čaji, odpočinku pod infračerveným světlem Mito Light.

Objednejte se na masáž pomocí formuláře. Co nejdříve se Vám ozvu s volnými termíny, děkuji.

UPOZORNĚNÍ: Pokud masáž zrušíte, nebo se na ní nedostavíte v den kdy jste objednaní, bude Vám účtován storno poplatek 50% z ceny masáže.