Gym-Building 2023

Víkend co má koule!!!


Rebels Gym míří na Pálavu a Vy musíte být u toho! Čeká na Vás parádní víkend plný pohybu, relaxu, zábavy a krásné přírody, na který Vás odvezeme! 

Tréninky

Čekají na Vás celkem tři hlavní tréninky, ranní rozcvičky a spousta pohybu v průběhu celého víkendu. Budeme se zaměřovat na práci se svým tělem v kondiční a silové podobě, rozvoji přirozeného pohybu, ale nebude chybět i externí zátěž. Primární je pro nás efektivita a bezpečnost, proto každému z Vás nastavíme techniku a zatížení tak, aby jste vše zvládli. Takže si všichni pořádně mákneme, ale tak, aby to pro naše těla bylo efektivní a přínosné. Odvést Vás na druhý konec republiky, kde Vás zničíme není naším cílem :) 


 Relax

Trénink bez regenerace nedává smysl. Proto ulevíme vaší hlavě, protože změníme Vaše běžné prostředí a přijdete na jiné myšlenky díky super kolektivu, programu a úžasnému prostředí. Budeme ale také uvolňovat i tělo. A k tomu nám bude sloužit privátní wellness přímo v ubytovacím zařízení. Těšit se můžete na vířivou vanu v dřevěném sudu a finskou saunu. Pro fajnšmekry je tu možnost masáží a zábalů.


Bonusy z Moravy

Nejedeme do tak krásné oblasti, abychom jen cvičili a seděli ve vířivce :) Stihneme vyšlápnout na nejvyšší vrchol Pavlovských vrchů na Jižní Moravě, kde se nachází zřícenina  gotického hradu Děvičky. Další zastávkou bude Svatý kopeček v Mikulově a koupačka v nádherném zatopeném lomu. Nebudou chybět zastávky na lokální dobroty, kávičky a ochutnávky víneček a také posedíme ve sklépku a dáme si po kalíšku :) Termín: 2-4.6.2023

Kapacita: 10 osob

Lokalita: Dolní Věstonice

Původní cena: 5190,-

Po slevě : 4490,-

Cena zahrnuje: 2x Ubytování, 2x snídaně, 2x večeře, wellness 90 min, cestu tam i zpět, program

V ceně není: Sobotní oběd, procedury, večerní mecheche a zastávky na dobroty

Cesta: Cesta je řešena spolujízdou dvěma dodávkami, ale můžete využít i vlastní dopravu. V tom případě Vám z ceny odečteme poplatek za cestu.

Odjezd: cca 12h - pátek

Příjezd: cca 16h - neděle

Konec přihlášek do 25.4.2023

Přihlášky

Pro platnou přihlášku je třeba vyplnit formulář a zaplatit zálohu 2000,-.  Záloha je vratná do 15.5.2023.

Po připsání platby Vás budeme informovat potvrzovacím emailem!

Pro platbu využijte QR kód, nebo číslo účtu pod ním. Do zprávy pro příjemce napište Vaše jméno + Morava.