Self-Defense

Základní kurz pro Ženy!

Doba je drsná a je třeba se na ní připravit. Self-Defense je kombinace progresivního tréninku a sebeobrany. Tento kurz je určený pro ženy, kteří si chtějí zlepšit svojí kondici a zvednout si sebevědomí a pořádně upustit páru. Kurz je vhodný pro začátečníky bez předchozích zkušeností s bojovými sporty

Základem sebeobrany jsou čtyři pilíře: PREVENCE, TAKTIKA, TECHNIKA, MENTÁLNÍ A FYZICKÁ ODOLNOST.

Proto se v kurzu budeme intenzivně těmto bodům věnovat tak, aby vám vše dávalo smysl a vy jste se v krizové situaci mohli opřít o své dovednosti. Vyzkoušíte rozpoznávat krizové situace a vyzkoušíte si jednoduché, ale velmi účinné techniky, které Vám výrazně zvýší šanci na zvládnutí krizové situace. Součástí kurzu jsou modelové situace v reálném prostředí, které se přiblíží co nejvíce realitě a prověří Vaše dovednosti. Ale hlavně Vám dají tu nejlepší zpětnou vazbu přímo z Vašeho osobního prožitku.

Náplň kurzu

Prevence, komunikace, nastavení osobní zóny, obrané techniky proti nejčastějším úderům a chycení, pády a obrana na zemi, nácvik efektivních úderů a kopů, obrana proti škrcení, obrana proti noži, práce za snížené viditelnosti a v malých prostorech, 2 modelové situace, manipulace se slzotvornými prostředky a dalším prostředky osobní ochrany. Dále právní stránka a základy první pomoci. V rámci kurzu na Vás čeká i rozvoj pohybu, kondice a síly.

Detail kurzu

Kurz je nastaven na tři měsíce, po dvou trénincích v týdnu. Celkem 24 lekcí.

Kurz začíná : 31.1.2023

Lekce jsou: úterý a čtvrtek 19-20h

Cena kurzu: 3490,-

Podmínky: Zaplacení kurzu, čistý trestní rejstřík


Přihláška do kurzu

Kurz můžete věnovat jako dárek!


Pro platnou přihlášku je třeba vyplnit formulář a zaplatit zálohu 1000,-. Záloha je vratná do 15.1.2023.

Pro platbu využijte QR kód, nebo číslo účtu pod ním. Do zprávy pro příjemce napište Vaše jméno + SDM.

Reference

Apsolutně to předčilo mé očekávání (v dobrém). Je to super! Za mou osobu velmi přínosné. Moc mě to zajímá a baví. Jsem nadšená! Jistě bych tento kurz doporučila i dalším (mladým i starším, ženským i chlapům). 

Jitka 

Za sebe mohu říct, že je to obrovský přínos pro mne. Už jen nad tím přemýšlet, vidět a slyšet souvislosti, možnosti, rizika... Plno, vlastně všechny informace byly nesmírně užitečné a důležité. Kurz chválím, rozhodně mohu doporučit.

Gabča

Rozhodně bych kurz doporučila úplně každému, určitě to stojí za to, hlavně člověk má pak lepší pocit a už jinak nahlíží na dané situace a dokáže se vyvarovat určitým věcem. Během kurzu jsem se toho hodně dozvěděla a naučila.
 Z kurzu jsem velice nadšená a nadmíru spokojená.  

Míša

Kurz je super, rozhodně byl přínosem. Jistě doporučuji téměř každé osobě, která chce bezpečně vyjít ze své komfortní zóny. Takto vedené ,,kontaktní" zkušenosti jsou pro mne novým a nedoceněným poznáním. Lze zde trénovat nejen fyzicky, ale i mentálně a to je právě ta ,,nástavba" co mě na tom baví!  

Hanka

Profesionální a komplexní přístup k danému tématu jak odborně tak prakticky.

Úžasné prezentační dovednosti instruktora, příjemný přístup ke všem, organizace jednotlivých lekcí úžasná.

 Kdokoliv by se chtěl efektivně zajímat o tuto problematiku, neměl by váhat - lepší kurz a instruktora by v okolí nenašli. Za mne naprostá spokojenost : TOP KURZ!

Zlata