Školy


Pro Vaší školu rádi připravíme zážitkový program sestavený na míru. Naučíme Vás jak natchnout děti pro tělocvik v každém věku!

Nejčastější programy jsou:

Cvičení v naší nebo Vaší tělocvičně, spolu s povídáním o cvičení, stravě, regeneraci a motivační složkou pro osobní rozvoj.

Školení pro učitele, kde se naučí správné principy cvičení, jak sestavit zábavný a efektivní trénink. Součástí je zásobník cviků, neuro aktivační cviky, cviky pro rozvoj pohybu, kondice a síly, hry a uvolnění po tréninku. Spousty aktivit se pak dají převést i do ostatních hodin.

TOP: Sebeobrana pro děti - kurz sebeobrany pro děti obsahuje základy komunikace a prevence, nácvik technik a modelovou situaci. 

Nedávno jsem se s 5. třídou zúčastnila jednodenního kurzu dětské sebeobrany a musím říct, že jsem byla velmi spokojena. První věc, která mě zaujala, byla profesionalita instruktora Petra Gotvalda. Za krátkou chvíli vytvořil prostředí důvěry a podpory, které bylo pro děti velmi důležité. Samotný obsah kurzu byl skvěle strukturovaný a přizpůsobený dětem. Věřím, že kombinace teoretických znalostí a praktických dovedností poskytla dětem užitečné nástroje a techniky, které mohou využít v případě potřeby. Byla jsem také potěšena tím, jak byly v kurzu zahrnuty i prvky prevence a učení se rozpoznávat potenciálně nebezpečné situace. Velmi doporučuji tento kurz všem rodičům a dětem, které chtějí získat praktické znalosti a dovednosti v oblasti sebeobrany.
Mgr. Kateřina Kašparová, učitelka na ZŠ ;) 

Zakládáme si na individuálním přístupu, proto nás neváhejte kontaktovat a společně najdeme to nejlepší řešení pro Vás :)


Telefon: 739 673 376

Email: info@rebelsgym.cz