SELF DEFENSE

Stejně jako je dobré vědět a ovládat potřebné minimum první pomoci, stejně tak je dobré znát potřebné minimum sebeobrany. Vaše bezpečí a bezpečí Vašich blízkých je Vaší zodpovědností. A už znalost zásadních informací Vám může pomoci k záchraně života a předcházení krizových situací. Na tomto jednodenním kurzu se dozvíte a naučíte potřebné teoretické základy, důležitost prevence a komunikace, správné použití pepřového spreje a dalších pomůcek pro osobní obranu. Projdete si základním technickým tréninkem těch nejčastějších problematických situací jako je chycení, facka a další údery, škrcení, stržení na zem. To vše bude zakončené modelovou situací pro maximální osobní prožitek, který Vám dá nejvíce.

Kurz je určen pro muže i ženy. Nejsou třeba žádné předchozí zkušenosti se sebeobranou nebo bojovými sporty. Pro mladší 18 let je třeba telefonická konzultace.

Datum: 14.7.2024

Čas: 13-18h - 5 hodin

Místo: Rebels Gym

Cena: 1500,-

Kapacita: 15 osob

Přihlašovací formulář

Pro 100% platnou přihlášku je třeba uhradit zálohu a vyplnit formulář. Po připsání platby Vás budeme kontaktovat potvrzovací sms.  Pro platbu můžete využít QR kód, nebo číslo účtu pod ním. Do poznámky pro příjemce napište své příjmení a KURZ SD. Záloha je nevratná, v případě odhlášení z kurzu jí můžete převést na jiného účastníka.