Self-Defense

Základní kurz reálné sebeobrany pro chlapy i ženy!

Doba je drsná a je třeba se na ní připravit. Self-Defense je kombinace progresivního tréninku a sebeobrany. Tento kurz je určený pro všechny, kteří si chtějí zlepšit svojí kondici a zvednout si sebevědomí a pořádně upustit páru. Kurz je vhodný pro začátečníky bez předchozích zkušeností s bojovými sporty


Základem sebeobrany jsou čtyři pilíře: PREVENCE, TAKTIKA, TECHNIKA, MENTÁLNÍ A FYZICKÁ ODOLNOST.


Proto se v kurzu budeme intenzivně těmto bodům věnovat tak, aby vám vše dávalo smysl a vy jste se v krizové situaci mohli opřít o své dovednosti. Vyzkoušíte rozpoznávat krizové situace a vyzkoušíte si jednoduché, ale velmi účinné techniky, které Vám výrazně zvýší šanci na zvládnutí krizové situace. Součástí kurzu jsou modelové situace v reálném prostředí, které se přiblíží co nejvíce realitě a prověří Vaše dovednosti. Ale hlavně Vám dají tu nejlepší zpětnou vazbu přímo z Vašeho osobního prožitku.

Náplň kurzu

Prevence, komunikace, nastavení osobní zóny, obrané techniky proti nejčastějším úderům a chycení, pády a obrana na zemi, nácvik efektivních úderů a kopů, obrana proti škrcení, obrana proti noži, práce za snížené viditelnosti a v malých prostorech, modelové situace, manipulace se slzotvornými prostředky a dalším prostředky osobní ochrany. Dále právní stránka a základy první pomoci. V rámci kurzu na Vás čeká i rozvoj pohybu, kondice a síly.


Detail kurzu

Kurz je nastaven na tři měsíce, po dvou trénincích v týdnu. Celkem 24 lekcí.

Kurz začíná : 31.1.2023

Lekce jsou: úterý a čtvrtek 19-20:15h

Cena kurzu: 3490,-

Podmínky: Zaplacení kurzu, čistý trestní rejstřík


Kurz můžete věnovat jako dárek!


Přihláška do kurzu

Pro platnou přihlášku je třeba vyplnit formulář a zaplatit zálohu 1000,-. Záloha je vratná do 15.1.2023.

Pro platbu využijte QR kód, nebo číslo účtu pod ním. Do zprávy pro příjemce napište Vaše jméno + SD.