První pomoc - ÚRAZY

CHCEŠ ZACHRÁNIT ŽIVOT? JEDNEJ RYCHLE!!

Při masivní krevní ztrátě máte jen několik desítek vteřin reagovat, pomoci a zachránit život člověku. 

V tomto kurzu se naučíte poskytovat první pomoc u úrazů, které nás mohou potkat v běžném životě - v domácnosti, v zaměstnání, při jízdě v autě, ale i při sportu a dalších činnostech. Úraz nechodí po horách, ale po lidech. Přichází náhle a neočekávaně a v tom je jeho nebezpečí. Kdo je ale připraven, není překvapen. Naučíme Vás zvládnout situaci s rozvahou a provádět efektivně a rychle život zachraňující úkony.

Tento kurz je zaměřen výlučně na první pomoc při úrazech. Naučíte se v něm dbát o svou vlastní bezpečnost a systematicky eliminovat všechny "zabijáky", kteří o lidský život usilují - masivní krevní ztrátu nebo neprůchodnost dýchacích cest. Prakticky si vyzkoušíte ošetření krvácení při amputacích, hlubokých bodných, řezných nebo střelných poraněních nebo třeba bezpečně sejmout helmu motorkáři v bezvědomí. Naučíme Vás postup při imobilizaci zlomenin i první pomoc u popálen a opařenin. Hlavně si ale všechny úkony prakticky vyzkoušíte a to nejen pomocí profesionálních pomůcek, ale také improvizovanými způsoby. Zachránit život se totiž dá i bez supermoderního vybavení.

Termín: 12.3.2023

Čas: 13h- 17h

Místo: Rebels Gym

Cena: 750,-

V ceně je: spotřební materiál a pomůcky, drobná pozornost pro každého účastníka, certifikát o absolvování kurzu, občerstvení, fotografie či video z kurzu.


Registrace

Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat s dalšími informacemi.