Osobní sebeobrana je naší osobní zodpovědností


Ahoj, jmenuji se Petr a jsem hlavní instruktor v Rebels Gym. O bojové sporty jsme se začal zajímat v době, kdy jsem pracoval u ozbrojených složek. Prošel jsme si Thajským boxem a MMA, ale nejvíc mě zaujal sebeobranný systém Krav Maga.  Stejně jako u cvičení mě zajímá přenos do běžného života a to tento systém splňuje. 

Základem sebeobrany jsou čtyři pilíře. Prevence, taktika, technika, mentální a fyzická odolnost.

Proto se v osobních lekcích budeme intenzivně těmto bodům věnovat tak, aby vám vše dávalo smysl a vy jste se v krizové situaci mohli opřít o své dovednosti. Krom samotných tréninků na Vás čeká spousta modelových situací a reálných nácviků.

Moje kurzy : Základní a pokročilí kurz KM, obrana proti noži, ochrana třetí osoby, kurz pro ozbrojené složky, Jak přežít teroristický útok 

Díky individuálnímu přístupu zvládneme projet základní kurz ve 12 intenzivních lekcích. Zde si osvojíte základní prvky obrany (bloky/kryty) a protiútoku (údery/kopy), dále Vás čeká obrana proti noži, škrcení, více útočníků, práce za tmy a malé prostory, obrana na zemi, použití slzotvorných prostředků a mnoho dalších situací a nácviků. Krom toho budeme pracovat na Vaší síle a kondici. Proto Vám zpracuji individuální tréninkový program a získáte přístup na skupinové lekce zdarma. 

Cena individuálního kurzu je  5900,-

Přihlašovací formulář

Pokud by jste měli nějaké dotazy, neváhejte se na mě obrátit - 739 673 376