Manuální lifting obličeje

Relaxační metoda s využitím akupresury, která uvolňuje obličejové svaly, regeneruje a vypíná pleť a tím příznivě působí na redukci vrásek. Jedná se o velmi jemnou neinvazivní techniku, jejíž účinky jsou viditelné už po první proceduře. Vyhlazovací masáž dokáže zvýšit pružnost pokožky, vyhladit mimické vrásky, redukovat hluboké vrásky, zmírnit svalovou únavu, povzbudit krevní oběh, zmírnit otoky způsobené zadržováním vody v těle, pozvednout obočí a tím vypnout horní víčko, vrátit zpět kontury obličeje. 

Účinek masáže je trvalý jedině tehdy, provede-li se opakovaně. Doporučuje se 10 procedur 1-2x týdně. Ideálně pak v intervalu: 1. týden 2x, 2. týden 2x, 3. týden 2x, 4. týden 1x, 5. týden 1x, 6. týden 0, 7. týden 1x, 8. týden 0, 9. týden 1x. Poté stačí udržovací režim dle možností nebo potřeby.

Kdy masáž obličeje odložit: 

  • v případě akutního onemocnění (viróza, nachlazení, rýma, angína apod.)
  • pokud vás bolí zub nebo jste méně než 3 měsíce po odstranění zubu
  • pokud jste méně než 6 měsíců po aplikaci botulotoxinu či niťovém liftingu, nebo 3 měsíce po aplikaci kyseliny hyaluronové
  • pokud jste méně než 3 měsíce po očním zákroku (např. operace šedého zákalu)
Andrea
Andrea

Ceník

Délka 60 min - 900,-

UPOZORNĚNÍ: Pokud masáž zrušíte, nebo se na ní nedostavíte v den kdy jste objednaní, bude Vám účtován storno poplatek 50% z ceny masáže.

Kurz jsem absolvovala u autora sestavy pro manuální lifting obličeje Roberta Al Arefa. Pracuji výhradně s oleji v biokvalitě a přírodní kosmetikou. Masáž je vhodná pro ženy i muže! 

Objednejte se na masáž pomocí formuláře. Co nejdříve se Vám ozvu s volnými termíny, děkuji.