Lávové kameny a baňky

Masáž lávovými kameny je hluboce relaxačním zážitkem. Čediče vulkanického původu obsahují spoustu minerálů, mají velice silnou energetickou vibraci a ovlivňují tak meridiány. Masáž dodává životní sílu a dobrou náladu. Kameny mají také úžasnou schopnost zachování teploty. Před použitím se nahřívají na 40-55 stupňů Celsia. Samotná masáž je velmi příjemná. Teplo prostupuje hluboko do těla, rozehřívá jej a uvolňuje. Napětí a stres odplouvá do daleka. 

Baňkování je jednou z nejstarších metod používanou při léčbě pohybového aparátu. Podstatou je přikládání baněk na určené body nebo oblasti těla. V baňkách se manipulací vytváří podtlak, díky kterému je různě velký objem kůže a podkoží nasát do baňky. Baňky ulevují od bolesti zad, páteře a kloubů. Stimulují krevní oběh a vstřebávání živin. Detoxikují organismus. 

Proto kombinací těchto prvků dosáhneme příjemného uvolnění bez nutnosti použít větší tlak a vy si masáž příjemně procítíte a užijete. Avšak není problém provést masáž odděleně, záleží na přání klienta.

V našem studiu věříme, že dobrou masáž dělá kromě práce maséra i čas, prostor a kvalitní přírodní oleje. Proto se před masáží na chvíli posadíme, nabídneme vám dobrý čaj a společně se naladíme na masáž a odpočinek Vašeho těla. Po masáží také dostanete čas pro "přistání zpět na zem".  


Nejčastější oblasti pro tuto masáž jsou záda a šíje


Délka 60 min + 30 min - 800,-

Délka 90 min + 30 min - 1250,-

Délka 120 min + 30 min - 1800,-


Objednejte se na masáž pomocí formuláře u Vámi vyhovujicího maséra/masérky. Co nejdříve se Vám ozveme s volnými termíny, děkujeme.

Petr
Petr