SHUBUKAN UEMA KARATEDÓ DÓJO HOŘICE


Termíny lekcí

Úterý 17:15 - 18:45

Pátek 17:15 - 18:45

Společnost vždy ovlivňovala karate a bude tomu tak vždy po celou existenci karate. Samotný fakt, že z karate jakožto sebeobranné techniky se stal sport, je toho samotným důkazem. Náš budoucí postoj určí i budoucnost karate. V každém případě může být karate přínosem pro společnost, ale musí být chápáno ve správné míře a musí být řízeno pravidly karatedó.

Jak se karate po dlouhá léta vyvíjelo, stalo se z něj kompletní forma umění. Již se neučí pouze sebeobranné techniky, ale jeho hlavní priorita je v rozvoji charakteru. Ne každý však dokáže chápat svůj trénink v souvislosti zdokonalování těla i mysli. Při učení karate je rozvoj ducha stejně tak důležitý, jako rozvoj těla. Lidé musí být učeni k odpovědnosti za své chování a aby si uvědomovali následky, které mohou způsobit špatným tréninkem karate. Rozvojem silného ducha a těla karate každému jednotlivci umožňuje svůj rostoucí potenciál dokonale poznat a také zdůrazňuje jeho slabosti a limity.


Jmenuji se Marek Horáček a karate se věnuji od svých 7 let. Bohužel se má cesta od karate několikrát odvrátila i na několik let, ale vždy jsem vrátil, protože vím, že tahle filozofie života mi sedí a naplňuje mě. V roce 2011 jsem složil trenérské zkoušky a mohu se karate věnovat nejen jako student (to je na celý život), ale i jako učitel. Karate není jediná aktivita, které se věnuji. Rád běhám, jezdím na kole, lezu. Rád jezdím na závody typu Gladiator Race, kde si člověk komplexně prověří připravenost nejen těla, ale i psychické zvládání únavy při překonávání překážek.

Před 20ti lety tady v Hořicích byla škola SHUBUKAN, a tak bych rád tuto tradici obnovil a ve spolupráci s REBELS GYM Vám nabídl možnost zdokonalit nejen své tělo, ale i nahlédnout do filozofie z jiného části Země.
Tréninky budou probíhat každé úterý (od 17:15 hod.) a pátek (od 17:15 hod.). Během roku probíhá několik seminářů, kterých je možné se zúčastnit a zacvičit si zase jinými lidmi a nabrat inspiraci do dalších tréninků. Výhodou zaštítění asociací RBKA - SHUBUKAN ČR Z.S. se všem studentům otevírá možnost, zacvičit si bezplatně v jakékoliv jiné škole RBKA (Praha, Nová Paka, Jičín..). V karate je důležitá disciplína a tím pádem i dochvilnost, tedy je dobré být v tělocvičně o něco dříve, abyste se stihli přestrojit a trénink mohl ve stanovený čas začít.

TĚŠÍM SE NA NAŠI SPOLEČNOU CESTU
Marek


Ceník

Tréninky 2x v týdnu / 2 měsíce

. 950,-

. 2 sourozenci 1500,-

. 3 sourozenci 2000,-

Trénink 1x týdně / 2 měsíce

. 650,-

. 2 sourozenci 1000,-

. 3 sourozenci 1350,-

KURZOVNÉ PLATÍ PRO VŠECHNY SHUBUKAN UEMA KARATEDÓ DÓJO

Děti můžete přihlásit od šesti let. Pro případné dotazy mi neváhejte zavolat.

Kontakt: Marek 774 488 970

Registrace